Powrót KS Pogoń do seniorskich rozgrywek!

Z informacji zarządu Klubu, drużyna seniorów zostanie zgłoszona do rozgrywek w rundzie jesiennej 2018/19, aby zawodnicy grający w swoich obecnych klubach mogli dokończyć sezon. Środki finansowe na ten cel zostały zabezpieczone. Prezes KS Pogoń przeprowadził już wstępne rozmowy w podokręgu oraz z pierwszymi chętnymi piłkarzami. Może większa liczba zawodników/seniorów w Blachowni, rywalizacja, napływ nowych piłkarzy i powroty z nowym doświadczeniem z innych klubów przyniesie wymierne efekty i przyczyni się do podniesienia poziomu piłkarskiego w Blachowni. Każdego chętnego zapraszamy na treningi. Treningi odbywają się we Wtorki o 18:50 w Szkole Podstawowej nr.1 i w Piątki o 16:00 na Hali Sportowej.